Super User Kategoria: Informacja
Opublikowano Odsłony: 26390
Drukuj

Zdjęcie domków w campingu Czahary w Pogorzelicy - fot. www.marekfoto.pl

Widok na jezioro - campig Czahary w Pogorzelicy fot. www.marekfoto.pl

 

Camping Czahary Pogorzelica

 
 
 
 
 
 
 Oferujemy Państwu miejsca na polu campingowym i namiotowym w Pogorzelicy.

   Jest położony nad jeziorem, które obfituje w bogactwo roślin i zwierząt. Odległość od plaży, to 20 minut spaceru lasem sosnowym, które otacza jezioro lub 3 minuty jazdy samochodem. Dojdą nim państwo do raju dla osób, które preferują wypoczynek w ciszy i spokoju. Jest to dzika, czysta i piękna plaża, oddalona od centrum miejscowości.

   Tereny w pobliżu jeziora są wymarzonym miejscem na wypady rowerowe i podglądanie przyrody. Wokół jeziora zaobserwować można niespotykane bogactwo ptactwa wodnego, a w lesie nawet orła bielika.

   Oferujemy możliwość korzystania z łódek zarówno w celach spacerowych jak i wędkarskich. Na miejscu można wypożyczyć wędki i "zapolować" na szczupaka, okonia, płoć i inną rybę. Wokół jeziora zbudowane są pomosty, które umożliwiają łowienie z brzegu.

   Przy naszym polu mieści się stajnia Małgorzaty i Marka Lewickich, którzy opiekują się wczasowiczami, którzy odkryli w sobie żyłkę dżokeja.
 

Zdjęcie panoramiczne wybieg w stadninie koni - campig Czahary

 

   Na terenie pola namiotowego znajduje się miejsce na ognisko i grill, wydzielony teren dla plażowiczów i plac zabaw dla dzieci.

  

                     

   

   Oferujemy miejsca na polu namiotowym, w domkach campingowych, a dla gości przyjeżdżających samochodami zapewniamy miejsce na parkingu. Jeżeli przyjedziecie Państwo do nas przyczepami campingowymi, będziecie mieli możliwość korzystania z prądu i kanalizacji (które są doprowadzone w wydzielonych miejscach specjalnie w tym celu).

   Nasi goście mogą korzystać z pryszniców, umywalek oraz w pełni wyposażonej kuchni znajdujących się na terenie pola.

   Mile witamy również czworonożnych przyjaciół wczasowiczów. Niestety byliśmy zmuszeni do wprowadzenia pewnej symbolicznej opłaty za psy.

   Zarówno zdjęcia znajdujące się w naszym serwerze, jak i powyższy tekst nie są w stanie oddać całego piękna okolicy i wszystkich atrakcji, które mają Państwo szansę poznać przyjeżdżając do nas w okresie letnim.

Zapraszamy zarówno gości indywidualnych jak i zorganizowane grupy urlopowiczów.

 

You are here:   StartCamping